AUTOMOBILE TORINO Sp. z o.o. ul. Poznańska 72a, 62-510 Konin

Aktualności

Aktualności - najnowsze informacje

Jeep® Wrangler otrzymuje specjalną nagrodę „4x4 of the Year”

Jeep Wrangler nieustannie potwierdza swoje wielokrotnie nagradzane umiejętności, teraz otrzymujac specjalną nagrodę „4x4 of the Year", przyznaną przez angielski 4x4 Magazine. Wyróżnienie to przyznano po tym, jak eksperci oceniający zdolności jazdy umieścili nową, czwartą generację kultowego modelu Jeepa Wranglera na czele jego konkurentów w tej klasie.

Czytaj dalej...

Panda Cross zwycięzcą tytułu „4x4 of the Year 2019” w kategorii Crossover

Panda Cross oficjalnie poszerza listę swoich sukcesów, drugi raz z rzędu została zwycięzcą w kategorii Crossover w konkursie organizowanym przez prestiżowy, brytyjski magazyn 4x4 Magazine. Fiat Panda Cross został doceniony przez jury złożone z wielu ekspertów w dziedzinie 4x4 za silniki, zdolności terenowe i przyjemność z jazdy, która zawsze wywołuje na twarzy zadowolenie.

Czytaj dalej...

FCA Poland: podsumowanie produkcji samochodów w 2018 roku.

Prawie 10 tys. więcej Fiatów i Abartów 500 wyjechało z fabryki w Tychach w stosunku do 2017 roku. Zakład w Tychach został ogłoszony drugim wśród europejskich zakładów FCA pod względem ilości samochodów osobowych wyprodukowanych w 2018 roku. 99% procent aut wyprodukowanych w 2018 roku w tyskim zakładzie FCA trafiło na rynki zagraniczne.

Czytaj dalej...

Tajemnice dynamiki jazdy Alfy Romeo

Po raz pierwszy marka Alfa Romeo odsłania sekrety swojej słynnej dynamiki jazdy w ramach czterech wydarzeń, składających się z warsztatów technicznych i jazd testowych. Była to podróż w poszukiwaniu najbardziej innowacyjnych i wyjątkowych rozwiązań technologicznych, dzięki którym jazda Alfą Romeo nowej generacji staje się jeszcze bardziej ekscytująca.

Czytaj dalej...

Fiat Professional zdobywcą prestiżowego tytułu Radio Key Award 2018

Fiat Professional został zdobywcą prestiżowego w świecie motoryzacji tytułu Radio Key Award. Tytuł został przyznany za kampanię radiową „Epic Fail - Cristalli" poświęconą gamie Ducato. Nowa reklama „Unpro vs Pro" przygotowana przez agencję reklamową Leo Burnett jest na antenie od maja br. na wszystkich rynkach w regionie EMEA w telewizji, mediach cyfrowych, radio i na bilboardach.

Czytaj dalej...

Prestiżowa nagroda Key Award 2018 dla krótkometrażowego filmu reklamującego nowego SUV-a Fiat 500X

Film poświęcony nowemu 500X, zdobywa jedną z najbardziej prestiżowych nagród w branży reklamowej. Inspirowany kultowym filmem z lat 80., „Powrót do przyszłości"*, krótkometrażowy film „Zasmakuj przyszłości. Dziś." został udostępniony na fiatowskich kanałach społecznościowych i odnotował ponad 42 miliony odsłon, co okazało się najlepszym rezultatem w historii FCA.

Czytaj dalej...

Marki Jeep, Fiat i Alfa Romeo ogłaszają wyprzedaż modeli 2018

FCA ogłasza wyprzedaż samochodów marek Jeep, Fiat i Alfa Romeo z rocznika modelowego 2018. Do końca roku kompaktowy SUV Jeep Compass jest dostępny w przełomowym leasingu 100% i z pełnym, trzyletnim ubezpieczeniem OC/AC/NW za 1 zł. Pozostałe modele marki Jeep również są objęte promocyjnym leasingiem 100% i rocznym pakietem ubezpieczeniowym za 1 zł.

Czytaj dalej...
AUTOMOBILE TORINO / ASO samochodów Fiat, Fiat Professional, Citroën, Alfa Romeo, Jeep
Oferta
Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Serwis aut

W naszym serwisie otrzymasz 5 letnią gwarancję!

Serwis aut

Oferujemy serwis aut osobowych i dostawczych

Pomożemy w każdej sytuacji

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Centrum likwidacji szkód

Centrum likwidacji szkód dla firm i osób prywatnych

Auta używane

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Auta używane

Auta używane