AUTOMOBILE TORINO Sp. z o.o. ul. Poznańska 72a, 62-510 Konin

Aktualności

Aktualności - najnowsze informacje

Ducato - jakość i swoboda firmowane przez Fiata Professional.

Ducato cechuje się wyjątkowymi walorami pod względem komfortu, silników, skrzyń biegów i od samego początku sprawdza się w roli kampera. Od 1981 roku powstaje w Sevel w Val di Sangro, największym w Europie zakładzie produkującym samochody dostawcze. Ducato jest wynikiem długoletnich doświadczeń w branży pojazdów rekreacyjnych i ciągle ewoluuje.

Czytaj dalej...

„Noc Cudów” w Salonach marek Fiat, Jeep, Alfa Romeo i Abarth.

Największa akcja wyprzedażowa FCA Poland już 12 lipca, i w tym roku obejmie wszystkie marki samochodów osobowych FCA: Fiat, Jeep, Alfa Romeo oraz Abarth. Podczas „Nocy Cudów" kilkaset aut zaparkowanych na placach polskich Dealerów, jest dostępnych w najniższych w tym roku cenach. Warunki „Nocy Cudów" obowiązują tylko przez jeden dzień i kończą się 12 lipca o północy.

Czytaj dalej...

Ekskluzywny Fiat 500 „Spiaggina ‘58” specjalnym urodzinowym prezentem dla Fiata 500

Swoje święto obchodzi dzisiaj zarówno ikona Fiata, jak i słynny model 500 Jolly Spiaggina, świętujący w tym roku 60. urodziny, seria specjalna legendarnej „500" i symbol „Dolce Vita". W związku z podwójnym świętem, marka Fiat przedstawia nową 500 „Spiaggina '58", ekskluzywną serię specjalną o wyjątkowo eleganckim designie i bogatym wyposażeniu w standardzie.

Czytaj dalej...

Panda Waze, najbardziej „social” miejski samochód w historii

Panda Waze jest pierwszym miejskim samochodem noszącym nazwę Waze, dzięki integracją z aplikacją Waze, jest najbardziej „social" Pandą w historii. Waze to dużo więcej niż tylko nawigacja: pomaga ominąć korki, prowadzi do najbliższej stacji benzynowej i przypomina też, gdzie zaparkowałeś. Na zewnątrz Cross, w środku „social" i technologia - to cechy charakteryzujące Pandę Waze.

Czytaj dalej...

Nowy 2019 Jeep® Renegade

Nowy 2019 Jeep® Renegade będzie pierwszym samochodem wyposażonym w innowacyjne silniki Turbo maksymalizujące oszczędność paliwa i zapewniające wyjątkowe osiągi zarówno na drodze, jak i w terenie. Nowa stylizacja Jeepa B-SUV zawiera charakterystyczne elementy kultowej marki Jeep zinterpretowane według nowoczesnego klucza.

Czytaj dalej...

Czerwcowa wyprzedaż samochodów Fiat Professional

Marka Fiat Professional wraz z Dealerami ogłosiła wyprzedaż samochodów Fiat Fullback z rocznika 2017 z wyjątkowo wysokimi rabatami. W wyprzedażowej ofercie cena pickupa zaczyna się już od 76 808 zł netto. Dodatkowo w czerwcu przy zakupie tego modelu Klienci mogą otrzymać najlepszą na rynku gwarancję MOPAR Maximum Care wydłużoną aż do 5 lat i 200 tys. km.
Czytaj dalej...

Debiut nowego Jeepa Wranglera Unlimited na Camp Jeep PL 2018

Camp Jeep PL to cykliczne spotkanie pasjonatów, właścicieli i entuzjastów marki Jeep®, które odbywa się raz do roku, w czerwcu. Tegoroczny zlot Camp Jeep PL miał miejsce w dniach 7-10 czerwca w Gniewinie na Kaszubach. Na starcie stawiło się prawie 500 uczestników. Camp Jeep PL po trzech pierwszych edycjach zyskał taką popularność, że w tym roku listy startowe zapełniły się po 1,5 dnia.

Czytaj dalej...

Oferta promocyjna marek Fiat, Abarth, Alfa Romeo oraz Jeep na czerwiec 2018.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, FCA wraz z siecią dealerską ogłasza nowe promocje na wyprzedaż aut z rocznika 2017 - dotyczy marek Fiat, Abarth, Alfa Romeo oraz Jeep, które w czerwcu są dostępne w jeszcze korzystniejszych cenach. Lojalni Klienci mogą łączyć wyprzedażowe ceny z rozszerzoną gwarancją Maximum Care. Akcje są ograniczone czasowo.

Czytaj dalej...

Fiat Tipo zwycięzcą plebiscytu Fleet Awards Polska 2018

28 maja poznaliśmy wyniki prestiżowego plebiscytu Fleet Awards Polska 2018. Najlepszym samochodem dla przedsiębiorców wybranym przez magazyn MŚP Biznes został bestsellerowy Fiat Tipo. Nagrody zdobyły również dwa modele Professional - Talento tytuł najlepszego Średniego Samochodu Dostawczego, a Ducato - to jego odpowiednik w kategorii Dużych Aut Dostawczych.

Czytaj dalej...
AUTOMOBILE TORINO / ASO samochodów Fiat, Fiat Professional, Citroën, Alfa Romeo, Jeep
Oferta
Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Serwis aut

W naszym serwisie otrzymasz 5 letnią gwarancję!

Serwis aut

Oferujemy serwis aut osobowych i dostawczych

Pomożemy w każdej sytuacji

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Centrum likwidacji szkód

Centrum likwidacji szkód dla firm i osób prywatnych

Auta używane

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Auta używane

Auta używane