AUTOMOBILE TORINO Sp. z o.o. ul. Poznańska 72a, 62-510 Konin

Aktualności

Aktualności - najnowsze informacje

Fiat Tipo i Alfa Romeo Stelvio zwycięzcami plebiscytu „Auto Lider 2017”.

W dniu 21 stycznia br. zakończyło się głosowanie polskich Czytelników na zwycięskie samochody w 16. edycji plebiscytu „Auto Lider 2017" organizowanego przez redakcje tygodnika Motor i miesięcznika Auto Moto we współpracy z serwisem internetowym Magazynauto.pl oraz portalem Interia.pl. Drugi rok z rzędu liderem kategorii „Auto Kompaktowe" został Fiat Tipo.

Czytaj dalej...

Fiat Tipo - funkcjonalność, prostota i charakter. Model kończy 30 lat!

Fiat Tipo - innowacyjna koncepcja kontynuująca tradycję Fiata w kluczowym segmencie aut na rynku - został po raz pierwszy przedstawiony publiczności 26 stycznia 1988 roku. Rodzina Tipo świętuje dzisiaj 30 lat swojej funkcjonalności, prostoty i charakteru. Samochód został zaprojektowany przez międzynarodowy zespół składający się z ponad 2000 ekspertów.

Czytaj dalej...

FCA Poland liderem w produkcji samochodów w Polsce w 2017 roku

Wzrost zapotrzebowania na samochody Fiat 500 i Abarth 500 sprawił, że w 2017 roku FCA Poland wyprodukował ich łącznie o 4% więcej niż w 2016. Zakład w Tychach plasuje się w pierwszej trójce europejskich zakładów FCA pod względem ilości wyprodukowanych w 2017 roku samochodow. 99% procent wyprodukowanych w tyskim zakładzie aut trafiło w 2017 roku na rynki zagraniczne.

Czytaj dalej...

Ruszyły zamówienia na samochody z rodziny Fiat 500 Mirror

Nowa 500X Mirror charakteryzuje się matowym lakierem Blue Jeans, satyno-chromowanymi detalami, 17-calowymi felgami aluminiowymi w czarnym matowym kolorze oraz biksenonowymi reflektorami przednimi. Wnętrze samochodu zdobi oryginalny pas deski rozdzielczej w matowym kolorze Blue Jeans oraz nowa tapicerka z fotelami ozdobionymi granatowymi przeszyciami.

Czytaj dalej...

Citroën C3 Aircross zdobywcą nagrody 2018 AUTOBEST

Nowy Citroën C3 Aircross - kompaktowy SUV - został wyróżniony nagrodą BEST Buy Car of Europe. W kategorii "najlepszy zakup wśród samochodów europejskich w 2018 roku", pokonał aż pięciu finalistów. Tytuł został przyznany przez organizację Autobest, w imieniu której laureata wybiera międzynarodowe jury, złożone z wybitnych dziennikarzy motoryzacyjnych.

Czytaj dalej...
AUTOMOBILE TORINO / Autoryzowany Dealer samochodów Fiat, Fiat Professional, Citroën, Alfa Romeo, Jeep
Oferta

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Citroën, Alfa Romeo, Jeep

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Citroën, Alfa Romeo, Jeep

Serwis aut

W naszym serwisie otrzymasz 5 letnią gwarancję!

Serwis aut

Oferujemy serwis aut osobowych i dostawczych

Pomożemy w każdej sytuacji

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Centrum likwidacji szkód

Centrum likwidacji szkód dla firm i osób prywatnych

Auta używane

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Auta używane

Auta używane