AUTOMOBILE TORINO Sp. z o.o. ul. Poznańska 72a, 62-510 Konin

Aktualności

Aktualności - najnowsze informacje

Nowy Jeep® Cherokee

Nowy design oraz zaawansowana technologia stanowiące wyraz ewolucji najsprawniejszego SUV-a w swojej klasie. Silnik MultiJet II o pojemności 2,2 litra i mocy 195 KM. W 2019 roku pojawi się 2-litrowy silnik benzynowy turbo z wtryskiem bezpośrednim o mocy 270 KM. Do wyboru trzy systemy napędu 4x4 oraz blokada tylnego mechanizmu różnicowego.

Czytaj dalej...

Handlowy sukces FCA Poland w lipcu 2018 r.

FCA Poland zamknęła zeszły miesiąc z rekordowymi wynikami. Marka Fiat osiągnęła pierwsze rejestracje na poziomie 1931 nowych aut i najlepszy od 2011 roku udział w rynku wynoszący aż 4,2%. O sukcesie Fiata zdecydował model Tipo, który został sprzedany w liczbie 1210 egzemplarzy i tym samym trafił na pozycję nr 1 najczęściej kupowanych samochodów.

Czytaj dalej...

Ducato - jakość i swoboda firmowane przez Fiata Professional.

Ducato cechuje się wyjątkowymi walorami pod względem komfortu, silników, skrzyń biegów i od samego początku sprawdza się w roli kampera. Od 1981 roku powstaje w Sevel w Val di Sangro, największym w Europie zakładzie produkującym samochody dostawcze. Ducato jest wynikiem długoletnich doświadczeń w branży pojazdów rekreacyjnych i ciągle ewoluuje.

Czytaj dalej...

„Noc Cudów” w Salonach marek Fiat, Jeep, Alfa Romeo i Abarth.

Największa akcja wyprzedażowa FCA Poland już 12 lipca, i w tym roku obejmie wszystkie marki samochodów osobowych FCA: Fiat, Jeep, Alfa Romeo oraz Abarth. Podczas „Nocy Cudów" kilkaset aut zaparkowanych na placach polskich Dealerów, jest dostępnych w najniższych w tym roku cenach. Warunki „Nocy Cudów" obowiązują tylko przez jeden dzień i kończą się 12 lipca o północy.

Czytaj dalej...

Ekskluzywny Fiat 500 „Spiaggina ‘58” specjalnym urodzinowym prezentem dla Fiata 500

Swoje święto obchodzi dzisiaj zarówno ikona Fiata, jak i słynny model 500 Jolly Spiaggina, świętujący w tym roku 60. urodziny, seria specjalna legendarnej „500" i symbol „Dolce Vita". W związku z podwójnym świętem, marka Fiat przedstawia nową 500 „Spiaggina '58", ekskluzywną serię specjalną o wyjątkowo eleganckim designie i bogatym wyposażeniu w standardzie.

Czytaj dalej...
AUTOMOBILE TORINO / ASO samochodów Fiat, Fiat Professional, Citroën, Alfa Romeo, Jeep
Oferta
Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Serwis aut

W naszym serwisie otrzymasz 5 letnią gwarancję!

Serwis aut

Oferujemy serwis aut osobowych i dostawczych

Pomożemy w każdej sytuacji

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Centrum likwidacji szkód

Centrum likwidacji szkód dla firm i osób prywatnych

Auta używane

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Auta używane

Auta używane