AUTOMOBILE TORINO Sp. z o.o. ul. Poznańska 72a, 62-510 Konin

Aktualności

Aktualności - najnowsze informacje

Alfa Romeo najbardziej niezawodną marką spoza Japonii według portalu What Car

Brytyjski portal motoryzacyjny What Car opublikował wyniki rankingu niezawodności samochodów w wieku od 0 do 3 lat. W badaniu wzięło udział przeszło 14 tysięcy respondentów, którzy na podstawie własnych doświadczeń ocenili łącznie 169 modeli aut 32 producentów. Badani przyznali, że najbardziej niezawodną marką spośród producentów spoza Japonii jest Alfa Romeo.

Czytaj dalej...

Fiat głównym sponsorem Festiwalu Filmowego w Turynie

Marka Fiata występuje na jednym z najważniejszych międzynarodowych festiwali filmowych, który odbędzie się w Turynie w dniach od 24 listopada do 2 grudnia 2017 roku. Program Festiwalu, który w tym roku odbywa się po raz 35., obejmuje filmy artystyczne, retrospekcję dzieł słynnego reżysera Briana De Palmy, sekcje tematyczne i prace eksperymentalne.

Czytaj dalej...

Fiat na Międzynarodowym Salonie Samochodowym Dubaj 2017

Styl i design rodziny 500 dociera na Salon Samochodowy w Dubaju. Publiczność tej międzynarodowej wystawy może podziwiaćFiata 500, który w swoje 60. urodziny prezentuje się mieszkańcom Dubaju poprzez serię specjalną stworzoną na tę okoliczność, łączącą wyjątkowe detale, charakter vintage i najaktualniejszą pod względem łączności i technologii.

Czytaj dalej...

Alfa Romeo otwiera zamówienia na Stelvio Quadrifoglio

Ruszyły zamówienia na Stelvio w wersji Quadrifoglio. Nowy model Alfy Romeo, który stał się nowym punktem odniesienia dla segmentu kompaktowych SUV-ów kategorii premium kosztuje 402.800 złotych brutto. Porywający swoim designem, osiągami i technologią, Stelvio Quadrifoglio jest najszybszym SUV-em, co udowodnił na legendarnym torze Nürburgring.

Czytaj dalej...

FCA Heritage na Salonie Zabytkowych Samochodów i Motocykli 2017

Po raz pierwszy na Salonie w Padwie, FCA Heritage weźmie udział, wystawiając na jednym stoisku cztery marki: Alfę Romeo, Fiata, Lancię i Abartha, z dwoma aktualnymi modelami i 5 samochodami zabytkowymi. Stoisko to będzie stanowić dla publiczności okazją do podziwiania przeszłości i teraźniejszości. To najlepszy sposób, aby podkreślić niepowtarzalność legendarnych marek.

Czytaj dalej...

Fiat Tipo „zwerbowany” do Korpusu Karabinierów

W Komendzie Głównej Korpusu Karabinierów w Rzymie został przekazany pierwszy Fiat Tipo, wchodzący w skład nowej floty samochodów złożonej z 500 sztuk tego modelu, który będzie wykorzystywany przez straż celno-podatkową i Karabinierów do kontrolowaniu terytorium państwa. Flota pięciodrzwiowych aut charakteryzujących się klasycznym, niebieskim kolorem Karabinierów.

Czytaj dalej...

Nowa zabudowa w ofercie Citroëna

Citroën, w myśl swej dewizy „inspidred by you”, czyli producenta, którego podstawowym źródłem inspiracji są ludzie i który myśli o potrzebach użytkowników,  rozszerza swoją gamę zabudów w modelu Jumper o zabudowę w specyfikacji przystosowanej do przewozu osób niepełnosprawnych i poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Czytaj dalej...

Juve i Jeep® razem na torze w Balocco

Dzień pełen emocji i prędkości dla dziesięciu zawodników drużyny Biało-Czarnych i trenera Allegri, którzy przetestowali gamę samochodów Jeep na torze centrum testowego Proving Ground Grupy FCA. Po zakończeniu  porannego treningu w Vinovo, piłkarze udali się na słynny tor testowy Grupy FCA w Balocco kolo Mediolanu. Dobra zabawa, wyjątkowy styl, prędkość i bezpieczeństwo.

Czytaj dalej...
AUTOMOBILE TORINO / Autoryzowany Dealer samochodów Fiat, Fiat Professional, Citroën, Alfa Romeo, Jeep
Oferta

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Citroën, Alfa Romeo, Jeep

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Citroën, Alfa Romeo, Jeep

Serwis aut

W naszym serwisie otrzymasz 5 letnią gwarancję!

Serwis aut

Oferujemy serwis aut osobowych i dostawczych

Pomożemy w każdej sytuacji

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Centrum likwidacji szkód

Centrum likwidacji szkód dla firm i osób prywatnych

Auta używane

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Auta używane

Auta używane