Prowadzenie, korzyści i ładowanie samochodu elektrycznego: Fiat wyjaśnia wszystko w 8 „elektryzujących” klipach

Prowadzenie, korzyści i ładowanie samochodu elektrycznego: Fiat wyjaśnia wszystko w 8 „elektryzujących” klipach

Od dziś, przez 8 kolejnych tygodni Fiat będzie opowiadał prostym i zabawnym językiem o tym, co należy wiedzieć o zelektryfikowanej mobilności. Pierwszy odcinek, „City Regulations” przedstawia, jak poruszać się po mieście nowym Fiatem 500.


Na oficjalnych kanałach społecznościowych Fiata: YouTubie, Facebooku i Instagramie, można znaleźć filmiki instruktażowe.

 „W oczekiwaniu na powrót na nasze drogi, postanowiliśmy jak najlepiej przygotować się do ponowngo startu za kierownicą naszych Fiatów. Tych aktualnych, ale też, i przede wszystkim, tych przyszłych”- powiedział Luca Napolitano, szef EMEA marek Fiat i Abarth: „W związku z tym nakręciliśmy osiem klipów, które prostym, zabawnym i nieskomplikowanym językiem Fiata opowiedzą o zaletach zelektryfikowanej mobilności. Są to krótkie filmiki, które z pewnością wywołają Wasz uśmiech i jednocześnie będą świetnym sposobem na poznanie przyszłości mobilności z Fiatem”.

 

Osiem prostych i bezpośrednich filmów, w sposób intuicyjny porusza tematy związane z elektryfikacją. Fiat wkroczył w ten świat wraz z Fiatem Panda i Fiatem 500 Hybrid, a wkrótce dołączy do nich nowa, w pełni elektryczna 500. Teraz, stawiając pierwsze kroki wraz z aktualnymi i przyszłymi Klientami, podejmuje niektóre tematy, które nie zostały jeszcze wyjaśnione:

 

  • jak się prowadzi elektryczny samochód;
  • ile czasu zajmuje ładowanie samochodu elektrycznego;
  • ile i jakie korzyści wynikają z jego eksploatacji dla użytkownika.

 

Te i wiele innych tematów, od hamowania rekuperacyjnego po emisję spalin, od przepisów po ulgi, wrażenia z jazdy, serwisowanie, zasięg i ładowanie.

 

Dzięki takiemu podejściu, Fiat pomaga aktualnym i przyszłym Klientom świadomie wejść w zelektryfikowaną i elektryczną mobilność jutra.  Pierwsze filmy są dostępne pod tym linkiem.

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6
WRÓC DO SPISU ARTYKUŁÓW