Prowadzenie, korzyści i ładowanie  samochodu elektrycznego: Fiat wyjaśnia wszystko w 8 „elektryzujących” klipach

#500NatureChallenge: w nowej kampanii społecznej, Fiat zachęca do ilustrowania nowej równowagi między człowiekiem a naturą

22 kwietnia, podczas Światowego Dnia Ziemi, Fiat rozpoczął kampanię społeczną #500NatureChallenge. Użytkownicy stają się świadkami nowych relacji „człowiek-środowisko” na terenie naszych miast, w których natura na nowo odnajduje swoje przestrzenie. „Partnerem” kampanii społecznej #500NatureChallenge jest nowy, elektryczny Fiat 500.


Kampania ma na celu zebranie materiałów zdjęciowych i filmowych, które świadczą o harmonii między miastem a przyrodą w czasie ograniczenia wychodzenia z domu.

Inicjatywa obejmuje globalną bazę fanów Fiata, nawołując do optymizmu i pozytywnego myślenia, zgodnie z ekologicznym charakterem nowej 500.Nowa relacja między człowiekiem a naturą.

Wszyscy jesteśmy świadkami przywracanej w dużych miastach równowagi pomiędzy człowiekiem a naturą. Odnotowane w ostatnim okresie ograniczenie ruchu, przemieszczania się pojazdów i ludzi, spowodowało „powrót” natury, która na nowo przejęła swoją przestrzeń. Ten wyjątkowy stan rodzi nurtujące pytania: czy te wyjątkowe dni pokazują nowy sposób wzajemnego oddziaływania człowieka i Ziemi? Czy szacunek dla niej i jej ochrona stanowią nową granicę?

 #500NatureChallenge.

Nowa, elektryczna 500 jest „ambasadorką” specjalnego projektu, który Fiat rozpoczął wczoraj, by uczestniczyć w tej odnowionej relacji między człowiekiem a środowiskiem. Pierwszy w pełni elektryczny samochód FCA idealnie nadaje się do tej roli: bezemisyjny,  powstał, by przyczynić się do stworzenia lepszej przyszłości, pozostając zawsze wiernym swoim cechom i stylowi, dzięki którym stał się ikoną cenioną na całym świecie. Skierowana do globalnej społeczności Fiata 500, inicjatywa #500NatureChallenge, została uruchomiona na oficjalnych kanałach społecznościowych marki i proponuje użytkownikom udostępnianie zdjęć lub filmów świadczących o nowej relacji między miastem a przyrodą. Jest to społeczność, która staje się mandatariuszem nowego związku człowieka z naturą.

 

Najlepsze zdjęcia zostaną zebrane w albumie, który zostanie opublikowany na Instagramie, a także stanie się częścią wirtualnej wystawy czasowej, wzmacnając tym samym lansowany przez markę przekaz zrównoważonego rozwoju, optymizmu i pozytywnego myślenia. Hashtag tego projektu to #500naturechallenge.

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6
WRÓC DO SPISU ARTYKUŁÓW