Automobile Torino

Aktualności

Aktualności

Piszemy o włoskiej motoryzacji - taką mamy pasję

O naszej branży i nowościach
w świecie motoryzacji

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami i wydarzeniami ze świata motoryzacji dzięki naszej zakładce "Aktualności". Znajdziesz tu interesujące artykuły, ciekawostki, porady ekspertów oraz najnowsze informacje dotyczące naszej firmy i branży. Niezależnie czy jesteś pasjonatem samochodów, klientem czy specjalistą z branży, nasze aktualności zapewnią Ci wartościową wiedzę i inspirację. Dołącz do naszej społeczności motoryzacyjnej i odkrywaj świat samochodów na nowo wraz z naszymi regularnie aktualizowanymi treściami.

Fiat 500 w promocyjnym leasingu  + pakiet ochronny

#500NatureChallenge: w nowej kampanii społecznej, Fiat zachęca do ilustrowania nowej równowagi między człowiekiem a naturą

Użytkownicy stają się świadkami nowych relacji „człowiek-środowisko” na terenie naszych miast, w których natura na nowo odnajduje swoje przestrzenie. „Partnerem” kampanii społecznej #500NatureChallenge jest nowy, elektryczny Fiat 500.

Więcej
Nowość w ofercie

Prowadzenie, korzyści i ładowanie samochodu elektrycznego: Fiat wyjaśnia wszystko w 8 „elektryzujących” klipach

Od dziś, przez 8 kolejnych tygodni Fiat będzie opowiadał prostym i zabawnym językiem o tym, co należy wiedzieć o zelektryfikowanej mobilności. Pierwszy odcinek, „City Regulations” przedstawia, jak poruszać się po mieście nowym Fiatem 500.

WIĘCEJ
Podejmij wyzwanie

Flota samochodów FCA Poland wspiera walkę z COVID-19 w Polsce

FCA Poland włącza się w działania wspierające walkę z wirusem COVID-19. Spółka przekaże łącznie 14 samochodów z swojego parku demonstracyjnego na okres najbliższych tygodni. Auta te uzupełnią tabor pojazdów wspierających działania prowadzone na poziomie wojewódzkim i powiatowym.

WIĘCEJ
Podejmij wyzwanie

Włoski Fiat Panda wśród liderów niezawodności brytyjskiego portalu What Car

Brytyjski portal motoryzacyjny What Car ogłosił wyniki dorocznego rankingu niezawodności samochodów używanych w wieku od 6 do 15 lat. Fiat Panda zajął fantastyczne 8. miejsce na 218 ocenianych samochodów, z wynikiem niezawodności na poziomie 96%. W badaniu wzięło udział przeszło 180 tysięcy respondentów.

WIĘCEJ
Fiat 500 w promocyjnym leasingu  + pakiet ochronny

Nowa 500 nadjeżdża: czas działań, aby stworzyć lepszą przyszłość

„Czas podjąć działania, aby stworzyć lepszą przyszłość”. Planeta Ziemia przechodzi bardzo delikatny okres, wyjątkowy w swojej historii. Naszym obowiązkiem jest podjęcie działań w celu stworzenia lepszej przyszłości. Fiat podejmuje to wyzwanie, wprowadzając na rynek nową wersję kultowego modelu: 500.

WIĘCEJ
Podejmij wyzwanie

Fiat 500 i Fiat Panda Hybrid, napęd hybrydowy według Fiata

Fiat 500 i Fiat Panda, niekwestionowani liderzy wśród miejskich samochodów, będą pierwszymi modelami FCA w tym segmencie, w których zastosowano nową technologię hybrydową. Dostępne od lutego 2020 roku, nowa 500 i Panda Hybrid, znów zrewolucjonizują mobilność i uczynią hybrydę dostępną dla wszystkich, stając się w Europie nowym punktem odniesienia pod względem zelektryfikowanej mobilności w mieście.

WIĘCEJ
1