AUTOMOBILE TORINO Sp. z o.o. ul. Poznańska 72a, 62-510 Konin

Salon

Salon

Automobile Torino Sp. z o.o. jest Autoryzowanym Dealerem marki Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo oraz Jeep.

Siedziba firmy mieści się w Koninie przy ul. Poznańskiej 72A. Od 2007 roku Spółka należy do grupy PHU Polmozbyt Toruń Holding S.A., jednej z najstarszych i największych grup dealerskich w kraju. Od początku swojej działalności Automobile Torino Sp. z o.o. prężnie się rozwijało, co zaowocowało powstaniem kolejnych autoryzowanych stacji w kraju. Obecnie Spółka posiada dwa oddziały w Łodzi, Włocławku oraz Lublinie.

Zapraszamy do naszych oddziałów. Będzie nam miło Państwa gościć.

Fiat

Pierwszy samochód Fiata zaprojektowano w roku 1899! Fiat zasłynął z aut, które są szczególnie cenione, wyjątkowe i kultowe. Wiele modeli Fiata zostało nagrodzonych prestiżowym tytułem Car of the Year. Wśród nich produkowany w Polsce, ultra-popularny Fiat 500 oraz osiem innych modeli, które zmotoryzowały cały świat (Panda, Bravo/Brava, Punto, Tipo, Uno, 124, 127, 128).

zobacz modele

Fiat Professional

Pierwszy samochód dostawczy Fiata Professional powstał w 1903. Od tego czasu historia samochodów dostawczych Fiat Professional minął cały wiek, a Fiat Professional oferuje coraz to bardziej zróżnicowane modele, aby sprostać potrzebom czasu, tak aby rozwijać swój biznes i swoją przyszłość. Razem z Fiatem Professional możesz stać się liderem.

zobacz modele

Abarth

Samochody małe i zwinne z lekkimi i „niegrzecznymi” silnikami. Niepowtarzalna forma i linie typowe dla włoskich preferencji stylistycznych i gustu. Osiągi, które nie mają swego podłoża jedynie w mocy, ale również w możliwościach dokonywania tuningu i wprowadzania takich ustawień, dzięki którym wszystkie „drzemiące” w silniku konie „cwałują” najszybciej jak potrafią. Ikona, która wyzwania ma w swoim DNA.
Styl życia, który każdego dnia żywi się pasją wszystkich fanów Abartha.

zobacz modele

Citroën

Citroën to renomowany francuski producent samochodów należący do grupy PSA. Firma powstała z inicjatywy André Citroëna w 1919 roku. Marka znana jest przede wszystkim ze swojego twórczego podejścia oraz awangardowych rozwiązań technologicznych, które wielokrotnie rewolucjonizowały rynek motoryzacyjny. Citroën w historii motoryzacji wsławił się takimi modelami jak Traction Avant, H, 2CV, DS, GS, SM, a ostatnio C4 Picasso i DS3. Citroën jako marka ma silną i stałą pozycję na rynku.

zobacz modele

Alfa Romeo

Alfa Romeo to styl, klimat i sportowe emocje. Obok tych samochodów na pewno nie przejdziecie obojętnie. To właśnie odróżnia Alfę od innych aut. To chyba oczywiste - chcemy, żebyście jeździli Alfami Romeo. Nie tylko dlatego, że to piękne i dopracowane auta, ale również dlatego jak precyzyjnie się prowadzą, dla klimatu, którego nie da się podrobić.

zobacz modele

Jeep

Marka Jeep jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych na świecie. Jej znakomita historia ma swoje początki w 1941r. Oficjalnie marka Jeep jest dostępna na polskim rynku od 1995 roku. Pierwszy pojazd marki Jeep powstał w ramach przetargu na przestronny, lekki pojazd zwiadowczy, rozpisanego w czasie II Wojny Światowej przez rząd USA. Firma Willys-Overland przedstawiła konstrukcję Willys MB. Był to pojazd „nie do zatrzymania, zdolny do wszystkiego”. Od tamtej chwili marka Jeep to synonim auta terenowego, nowoczesnej technologii i konsekwentnych udoskonaleń.

zobacz modele
AUTOMOBILE TORINO / Autoryzowany Dealer samochodów Fiat, Fiat Professional, Citroën, Alfa Romeo, Jeep
Oferta

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Citroën, Alfa Romeo, Jeep

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Citroën, Alfa Romeo, Jeep

Serwis aut

W naszym serwisie otrzymasz 5 letnią gwarancję!

Serwis aut

Oferujemy serwis aut osobowych i dostawczych

Pomożemy w każdej sytuacji

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Centrum likwidacji szkód

Centrum likwidacji szkód dla firm i osób prywatnych

Auta używane

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Auta używane

Auta używane