Automobile Torino logo

NASZE SALONY - FIAT

FIAT ŁÓDŹ
ul. Strykowska 131
tel. 42/ 617 67 67
www.automobilelodz.fiat.pl

FIAT KONIN
ul. Poznańska 72a
tel. 63/ 249 76 05
www.automobiletorino.fiat.pl

FIAT WŁOCŁAWEK
ul. Toruńska 121
tel. 54/ 236 48 59
www.fiat.wloclawek.pl

FIAT LUBLIN
ul. Mełgiewska 10
tel. 81/ 746 40 11
www.torino.fiat.pl

FIAT ZAMOŚĆ
ul. Lwowska 40
tel. 84/ 639 15 87

Kontakt

Łódź

ul. Strykowska 131, pon. - pt. 9:00 - 18:00, sobota: 9:00 - 14:00, tel. (42) 617 67 50

 
SALON SPRZEDAŻYSERWISCZĘŚCI I AKCESORIA

Bartosz Chyliński
kierownik działu handlowego

mob.: 500 214 294
bartosz.chylinski@automobiletorino.pl

 


Sebastian Daroch

sprzedawca sam. dostawczych

mob.: 515 038 994
sebastian.daroch@automobiletorino.pl

 


Robert Goliński

sprzedawca samochodów

mob.: 506 954 647
robert.golinski@automobiletorino.pl

Dariusz Czerwiński
szef serwisu
tel.: 42 617 67 77:78
dariusz.czerwinski@automobiletorino.pl

Aleksandra Sas
doradca serwisowy
tel.: 42 617 67 77:78
aleksandra.sas@automobiletorino.pl

Jakub Puchalski
kierownik BL i Likwidacji Szkód
mob.: 506 954 590
jakub.puchalski@automobiletorino.pl

Michał Niewola
likwidacja szkód
tel.: 42 617 67 77:78
michal.niewola@automobiletorino.pl

Piotr Andrzejewski
specjalista ds. części
tel.: 42 617 67 57,58
piotr.andrzejewski@automobiletorino.pl

 

Łódź,  ul. 3-go Maja 1/3, pon. - pt. 9:00 - 18:00, sobota: 9:00 - 14:00, tel. (42) 689 72 30

 
SALON SPRZEDAŻYSERWISCZĘŚCI I AKCESORIA

Bartosz Chyliński
kierownik działu handlowego

mob.: 500 214 294
bartosz.chylinski@automobiletorino.pl

 


Tomasz Raczyński

sprzedawca sam. dostawczych

mob.: 506 954 642
tomasz.raczynski@automobiletorino.pl

 


Magdalena Pawlak

sprzedawca samochodów

mob.: 506 954 677
magdalena.pawlak@automobiletorino.pl

Dariusz Czerwiński
szef serwisu
tel.: 42 689 72 30
dariusz.czerwinski@automobiletorino.pl

Marcin Korbus
doradca serwisowy
tel.: 42 689 72 30
marcin.korbus@automobiletorino.pl



Maciej Lindner
specjalista ds. części
tel.: 42 689 72 30
maciej.lindner@automobiletorino.pl

Włocławek

ul. Toruńska 121, pon. - pt. 9:00 - 18:00, sobota: 9:00 - 14:00, tel. (54) 236 48 59

SALON SPRZEDAŻYSERWISCZĘŚCI I AKCESORIA

Kalina Górska
szef sprzedaży
mob.: 500 214 301
kalina.gorska@automobiletorino.pl

 

Maciej Trzebiński
doradca handlowy
mob.: 506 954 898
maciej.trzebinski@automobiletorino.pl

Remigiusz Zwoliński
szef serwisu
mob.: 506 954 442
remigiusz.zwolinski@automobiletorino.pl

Daniel Krawczak
doradca serwisowy
tel.: 54 236 48 59
daniel.krawczak@automobiletorino.pl

Kazimierz Łojewski
dział blacharsko-lakierniczy
tel.: 54 236 48 59
kazimierz.lojewski@automobiletorino.pl

Tomasz Kawecki
specjalista ds. części
tel.: 54 236 48 59
tomasz.kawecki@automobiletorino.pl

Lublin

ul. Mełgiewska 10, pon. - pt. 9:00 - 18:00, sobota: 9:00 - 14:00, tel. (81) 746 40 11

SALON SPRZEDAŻYSERWISCZĘŚCI I AKCESORIA

Marcin Turczyn
szef sprzedaży Fiat, Fiat Professional
mob.: 503 191 764
marcin.turczyn@automobiletorino.pl

Zbigniew Deka
szef sprzedaży Alfa Romeo, Jeep
mob.: 509 435 104
zbigniew.deka@automobiletorino.pl

Sławomir Łukasiewicz
doradca handlowy Fiat Professional
mob.: 504 391 450
slawomir.lukasiewicz@automobiletorino.pl

Zbigniew Sacewicz
doradca handlowy Alfa Romeo, JEEP
mob.: 501 191 678
zbigniew.sacewicz@automobiletorino.pl

Maciej Michalski
doradca handlowy Fiat
mob.: 506 954 729
maciej.michalski@automobiletorino.pl

Monika Chwałek
asystentka administracyjna
mob.: 504 391 407
monika.chwalek@automobiletorino.pl

Piotr Wołyńczuk
szef serwisu Fiat & Alfa Romeo
mob.: 504 391 448
piotr.wolynczuk@automobiletorino.pl

Jerzy Brzozowski
szef serwisu Jeep
mob.: 509 435 117
jerzy.brzozowski@automobiletorino.pl

 

 

Michał Banaszek
szef serwisu
mob.: 504 391 409
michal.banaszek@automobiletorino.pl

Bożena Niedźwiadek
specjalista ds. części
tel.: 81 746 40 23
torino.magazyn@dealer.fiat.pl

Konin

ul. Poznańska 72A, pon. - pt. 8:00 - 18:00, sobota: 8:00 - 14:00, tel. (63) 249 76 00

SALON SPRZEDAŻYSERWISCZĘŚCI I AKCESORIA

Anna Bilicka
szef sprzedaży
mob.: 515 038 991
anna.bilicka@automobiletorino.pl

Andrzej Borowski
doradca handlowy
mob.: 515 038 992
andrzej.borowski@automobiletorino.pl

Łukasz Kołodziejczak
doradca handlowy
mob.: 515 038 990
lukasz.kolodziejczak@automobiletorino.pl

 

Krzysztof Makarowicz
doradca serwisowy
mob.: 515 038 993
krzysztof.makarowicz@automobiletorino.pl

Artur Witkowski
Stacja Kontroli Pojazdów
tel.: 515 038 993
artur.witkowski@automobiletorino.pl

Krzysztof Łukasik
doradca serwisowy
tel.: 515 038 993
krzysztof.lukasik@automobiletorino.pl

Jan Zieliński
Szef działu części
tel.: 63 249 76 11
jan.zielinski@automobiletorino.pl

Jarosław Borowski
specjalista ds. części
tel.: 63 249 76 11
jaroslaw.borowski@automobiletorino.pl

 

 

 

Salon Citroëna, ul. Poznańska 72A, pon. - pt. 8:00 - 18:00, sobota: 8:00 - 14:00, tel. (63) 249 76 00

SALON SPRZEDAŻYSERWISCZĘŚCI I AKCESORIA

Przemysła Mądrzak
doradca handlowy
mob.: 515 038 995
przemyslaw.madrzak@automobiletorino.pl



Janusz Miedziński
szef serwisu
mob.: 506 954 805
janusz.miedzinski@automobiletorino.pl

Paweł Botor
szef działu części
tel.: 63 249 76 07
pawel.botor@automobiletorino.pl

Paweł Lipski
specjalista ds. części
tel.: 63 249 76 07
pawel.lipski@automobiletorino.pl

Zamość

ul. Lwowska 40, pon. - pi. 9:00 - 18:00, sobota: 9:00 - 14:00, tel. (84) 638 57 09

SALON SPRZEDAŻYSERWISCZĘŚCI I AKCESORIA

Marta Mazurek
doradca handlowy
mob.: 506 954 524
marta.mazurek@automobiletorino.pl

Mateusz Kociuba
doradca handlowy Fiat Professional
mob.: 506 954 576
mateusz.kociuba@automobiletorino.pl

Paweł Muszyński
doradca serwisowy
mob.: 506 954 523
pawel.muszynski@automobiletorino.pl

 

 

Andrzej Kozioł
specjalista ds. części
andrzej.koziol@automobiletorino.pl

AUTOMOBILE TORINO Sp. z o.o.

ul. Poznańska 72a, 62-510 Konin
tel. (63) 249 76 00
NIP: 665-10-08-394