AUTOMOBILE TORINO Sp. z o.o. ul. Poznańska 72a, 62-510 Konin

Aktualności

Alfa Romeo Tonale zwycięzcą w konkursie Readers’ Choice brytyjskiego magazynu Auto Express

Koncepcyjny model Alfa Romeo Tonale został nagrodzony tytułem „Readers' Choice Design Award" w brytyjskim konkursie Auto Express Awards 2019, zaledwie kilka dni po tym, jak zachwycił publiczność swoim debiutem w Wielkiej Brytanii podczas Goodwood Festival of Speed. Tytuł został przyznany przez Czytelników magazynu Auto Express, wyróżnienie to ma wyjątkowy charakter dla zespołu projektantów Centro Stile FCA w Turynie.

Koncepcyjny model Alfa Romeo Tonale został nagrodzony tytułem „Readers' Choice Design Award" w prestiżowym brytyjskim konkursie Auto Express Awards 2019, zaledwie kilka dni po tym, jak zachwycił publiczność swoim debiutem w Wielkiej Brytanii podczas Goodwood Festival of Speed.

Tytuł został przyznany przez Czytelników magazynu Auto Express, dzięki czemu wyróżnienie to ma wyjątkowy charakter dla zespołu projektantów Centro Stile FCA w Turynie.

Steve Fowler, redaktor naczelny magazynu Auto Express powiedział: „Nie powinno dziwić, że Alfa Romeo zajęła pierwsze miejsce w naszym konkursie w kategorii designu. Bowiem marka może poszczycić się ponad 100-letnim doświadczeniem w tworzeniu jednych z najpiękniejszych samochodów na świecie. Tonale to pewnością jeden z największych sukcesów Alfy Romeo i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak ten koncepcyjny samochód zmieni się w model w produkcji seryjnej".

Scott Krugger, Szef Działu Designu Alfy Romeo, powiedział: „Tonale to niezwykle ważny samochód koncepcyjny dla Alfy Romeo, gdyż jest to pierwszy model z napędem hybrydowym typu plug-in w ofercie i dlatego musi być zarówno funkcjonalny, jak i piękny".
Scott dodał jeszcze: „To wielki zaszczyt odebrać nagrodę przyznaną przez Czytelników Auto Express. To fantastyczne, że prawdziwi entuzjaści motoryzacji wybrali Alfę Tonale. Cały zespół projektantów jest zachwycony, że nowy samochód koncepcyjny został już tak doceniony".

AUTOMOBILE TORINO / ASO samochodów Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep
Oferta
Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Serwis aut

W naszym serwisie otrzymasz 5 letnią gwarancję!

Serwis aut

Oferujemy serwis aut osobowych i dostawczych

Pomożemy w każdej sytuacji

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Centrum likwidacji szkód

Centrum likwidacji szkód dla firm i osób prywatnych

Auta używane

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Auta używane

Auta używane

Kontakt