AUTOMOBILE TORINO Sp. z o.o. ul. Poznańska 72a, 62-510 Konin

Aktualności

W Wielkiej Brytanii Alfa Romeo Giulia triumfuje w „Driver Power Awards 2019”

Alfa Romeo Giulia zdobywa złoty medal za „Dynamikę jazdy", jedną z wartości wpisaną w DNA włoskiej marki, która czyni każdą podróż w niezwykłym doświadczeniem. „Driver Power" to najszerszy i najbardziej kompletny sondaż w Wielkiej Brytanii spośród tych, które dokonują pomiaru zadowolenia Klientów. Wykorzystuje on dane pochodzące od tysięcy właścicieli.

Alfa Romeo Giulia została ponownie nagrodzona w prestiżowym konkursie „Driver Power Awards" Auto Express, zdobywając złoty medal w kategorii „Dynamika jazdy".
Został nagrodzony słynny styl jazdy włoskiej marki, dzięki któremu każda podróż jest ekscytująca, zawsze komfortowa i bezpieczna.
Protoplastka nowej generacji z logo węża, oprócz manifestu „Mechaniki emocji", kryje w sobie autentycznego ducha Alfy Romeo złożonego z pięciu elementów, dzięki którym Alfa stała się jedną z najbardziej pożądanych marek na świecie: wyraziste włoskie wzornictwo, nowoczesne silniki, doskonałe rozłożenie mas, unikatowe rozwiązania techniczne, doskonały stosunek masy do mocy.
„Driver Power" to najszerszy i najbardziej kompletny sondaż w Wielkiej Brytanii spośród tych, które dokonują pomiaru zadowolenia Klientów. Wykorzystuje on dane pochodzące od tysięcy właścicieli, od niezawodności, poprzez osiągi aż po praktyczność. Siedemnasta już edycja sondażu jest zatem wiarygodnym przekazem rzeczywistych opinii właścicieli nowych samochodów.

Steve Fowler, dyrektor Auto Express, powiedział: „Rezultaty „Driver Power" nie mogę już być bardziej ewidentne:  właściciele uwielbiają swoje Alfy Romeo Giulia. Uzyskanie wyniku 93% w rankingu ogólnym to znakomity wynik, a pierwsze miejsce w kategorii „Dynamika jazdy" Giulii potwierdza zdanie naszych testerów: jazda Giulią to prawdziwe spełnienie marzeń. Jeśli weźmiemy również pod uwagę wysokie wyniki w kategorii silników i bezpieczeństwa, a także niesamowity wynik w dziedzinie stylu, oczywistym jest, że decyzja Alfy Romeo, by stworzyć klasycznego sportowego sedana z napędem na tylne koła była więcej niż trafna."

Andrew Tracey, dyrektor Marketingu Alfy Romeo w Wielkiej Brytanii powiedział: „Driver Power Awards" przyznawane przez Auto Express odzwierciedla to, co naprawdę myślą angielscy kierowcy. Tegoroczne wyniki pokazują, że Alfa Romeo Giulia jest jednym z najlepszych nowych samochodów w sprzedaży. Fakt, że oceny opierają się na opinii prawdziwych Klientów, daje ankiecie niezwykle rzetelne i wiarygodne znaczenie".

AUTOMOBILE TORINO / ASO samochodów Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep
Oferta
Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Serwis aut

W naszym serwisie otrzymasz 5 letnią gwarancję!

Serwis aut

Oferujemy serwis aut osobowych i dostawczych

Pomożemy w każdej sytuacji

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Centrum likwidacji szkód

Centrum likwidacji szkód dla firm i osób prywatnych

Auta używane

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Auta używane

Auta używane

Kontakt