AUTOMOBILE TORINO Sp. z o.o. ul. Poznańska 72a, 62-510 Konin

Aktualności

Citroën C3 Aircross zdobywcą nagrody 2018 AUTOBEST

Nowy Citroën C3 Aircross - kompaktowy SUV - został wyróżniony nagrodą BEST Buy Car of Europe. W kategorii "najlepszy zakup wśród samochodów europejskich w 2018 roku", pokonał aż pięciu finalistów. Tytuł został przyznany przez organizację Autobest, w imieniu której laureata wybiera międzynarodowe jury, złożone z wybitnych dziennikarzy motoryzacyjnych.

Jury organizacji Autobest ogłosiło, że, nowy Citroën C3 Aircross – model segmentu kompaktowych SUV-ów, otrzymał tytuł „BEST Buy Car of Europe" 2018.

 

Organizacja Autobest od 2001 r. corocznie nagradza samochody w kategorii „best buy” czyli najlepszej oferty wśród nowych modeli. O wyborze laureata decyduje liczba głosów przyznanych przez jury. Swoje głosy nadsyła grono 31 dziennikarzy motoryzacyjnych z 31 krajów Europy, oceniających samochody w 13 kategoriach. Wśród kryteriów są m.in. wartość produktu w stosunku do ceny, styl, komfort i rozwiązania techniczne, a także dostępność usług i części zamiennych w sieciach dystrybutorów.

Citroën C3 Aircross, samochód segmentu kompaktowych SUV-ów, poszedł w ślady Citroëna C3 – zwycięzcy z 2003 r. Nowy model zdystansował konkurentów i zwyciężył w 17. edycji nagrody Autobest, zdobywając punkty zwłaszcza za swój niepowtarzalny styl nadwozia oraz wyrazisty, tchnący świeżością charakter.
Nowy kompaktowy SUV Citroën C3 Aircross jest kluczowym modelem w procesie odnawiania oferty marki Citroën i przedmiotem jej międzynarodowej ofensywy produktowej. Wprowadzony do sprzedaży w październiku b.r. model, do chwili obecnej znalazł już ponad 30 000 nabywców w Europie. Jego atutem jest zaprojektowane modułowo, jasne, przestronne wnętrze, w którym uwidocznia się bogate i unikalne doświadczenie Citroëna w tej dziedzinie. Istotną cechą tego modelu jest szeroki zakres możliwości jego personalizacji. Można wybierać z ponad 90 kombinacji elementów wyglądu zewnętrznego i pięciu wzorów stylizacji wnętrza. Citroën C3 Aircross został zaprojektowany w odpowiedzi na oczekiwania klientów, w centrum stawiając człowieka. Zastosowane w samochodzie rozwiązania modułowe dają szerokie możliwości dostosowania jego wyglądu do potrzeb użytkowników, przy jednoczesnym zachowaniu bezkonkurencyjnej ilości miejsca, a niezwykłą przestronność wnętrza dodatkowo podkreśla panoramiczny dach. Model ten pełni również rolę ambasadora programu Citroën Advanced Comfort – swoim pasażerom zapewnia pełnię komfortu i dobre samopoczucie, a kierowcom wyjątkowe doznania za kierownicą.

 

 

 

Citroën C3 Aircross równie dobrze sprawdza się w ruchu wielkomiejskim, jak poza nim. Jego zdolności jazdy w trudnym terenie podnosi funkcja Grip Control (kontroli przyczepności) z funkcją Hill Assist Descent. Model ten wyróżnia komfort i bezpieczeństwo z najwyższej półki. Samochód wyposażony jest w 16 nowoczesnych systemów wspomagania kierowcy i łączności. Między innymi dzięki tym udogodnieniom otrzymał niedawno pięć gwiazdek w teście EuroNCAP.

Media

- pełna treść artykułu
AUTOMOBILE TORINO / Autoryzowany Dealer samochodów Fiat, Fiat Professional, Citroën, Alfa Romeo, Jeep
Oferta

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Citroën, Alfa Romeo, Jeep

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Citroën, Alfa Romeo, Jeep

Serwis aut

W naszym serwisie otrzymasz 5 letnią gwarancję!

Serwis aut

Oferujemy serwis aut osobowych i dostawczych

Pomożemy w każdej sytuacji

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Centrum likwidacji szkód

Centrum likwidacji szkód dla firm i osób prywatnych

Auta używane

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Auta używane

Auta używane