AUTOMOBILE TORINO Sp. z o.o. ul. Poznańska 72a, 62-510 Konin

Aktualności

Alfa Romeo Giulia oraz trzej mistrzowie ze stajni Ferrari

Przy okazji Grand Prix Włoch, Alfa Romeo oddaje hołd stajni Ferrari poprzez emocjonujący film z udziałem swoich trzech oficjalnych kierowców - Sebastiana Vettela, Kimi Räikkönena i Antonio Giovinazzi'ego - za kierownicą najmocniejszego w historii samochodu marki przeznaczonego do użytku cywilnego: Giulii Quadrifoglio. Pomysłodawcą filmu była agencja...

Przy okazji Grand Prix Włoch, Alfa Romeo oddaje hołd stajni Ferrari poprzez emocjonujący film z udziałem swoich trzech oficjalnych kierowców - Sebastiana Vettela, Kimi Räikkönena i Antonio Giovinazzi'ego - za kierownicą najmocniejszego w historii samochodu marki przeznaczonego do użytku cywilnego: Giulii Quadrifoglio.

Pomysłodawcą filmu była agencja Armando Testa, a realizatorem Buddy Film. Film rozpoczyna się od sugestywnego ujęcia z góry toru próbnego w centrum badawczym w Balocco (Vercelli), podczas gdy muzyka wzmagająca napięcie przenosi widza w podnoszącą poziom adrenaliny scenerię.

Kierowcy stajni Ferrari, każdy z nich za kierownicą mocnej, czerwonej Giulii Quadrifoglio, mierzą się z torem w emocjonującym pościgu, który wydobywa całą moc i zwinność samochodu wyposażonego w mocny silnik 2.9 BiTurbo benzyna o mocy 510 KM - wykonany w całości z aluminium, zapewniający niezwykłe osiągi: maksymalną prędkość 307 km/h, przyspieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 3,9 sekundy oraz maksymalny moment obrotowy 600 Nm przy 2.500 obrotów/ min.

Premiera filmu odbyła się po sobotnich kwalifikacjach Grand Prix Włoch , a link do YouTube został umieszczony w dedykowanym poście na fan page Alfa Romeo na Facebooku. Sam film został również bezpośrednio wrzucony na profil Alfa Romeo na Instagramie. Tylko w trakcie trwania GP Włoch post promujący wideo na Facebooku zobaczyło ponad 400 000 fanów. Ponad 100 000 polskich Internautów zobaczyło film na YouTube, a 30 000 na Instagramie.

Nowy wzorzec Alfy Romeo i maksymalny wyraz "Mechaniki emocji ", niesamowita Giulia Quadrifoglio nie jest z pewnością nowością na torze: w zeszłym roku, na legendarnym torze wyścigowym Nürburgring, znanym bliżej miłośnikom jako „Zielone piekło", ustanowiła rekord w swojej kategorii: 7 minut i 32 sekundy.

AUTOMOBILE TORINO / Autoryzowany Dealer samochodów Fiat, Fiat Professional, Citroën, Alfa Romeo, Jeep
Oferta

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Citroën, Alfa Romeo, Jeep

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Citroën, Alfa Romeo, Jeep

Serwis aut

W naszym serwisie otrzymasz 5 letnią gwarancję!

Serwis aut

Oferujemy serwis aut osobowych i dostawczych

Pomożemy w każdej sytuacji

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Centrum likwidacji szkód

Centrum likwidacji szkód dla firm i osób prywatnych

Auta używane

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Auta używane

Auta używane